Türkiye'nin En Güvenilir Medyum Platformu
Bağlama Büyüsü

Bağlama Büyüsü

Bağlama büyüsü etkili büyülerdendir, çok farklı yapılış şekilleri ve uygulamarı bulunmaktadır değişik türleri olan bir büyü çeşitleri mevcuddur.
Eski yıllarda babil büyücüleri dünyaya nam salmıştır yaptıkları bağlama büyülerinden o dönemlerde onlardan herkes korkmuştur bu yaptıkları büyülerden.

Bağlama büyüsü ve çeşitleri çoktur bazan iki kişinin arasını açmak veya işlerini bozmak yolundan uzaklaştırmak içinde yapılır. İki insanı bir birine bağlamak, dil bağlamak, idrar bağlamak, akıl hastası etmek, uyku bağlamak, ölümüne büyü yapmak, bir mekanı evi boşaltmak veya bir erkeği ya da bir kadını bağlama bağlama büyüsünün çok çeşitleri vardır ve bu gibi konularını kapsar. Kalbe tesir etmeye çalışmak gibi büyülerdir.

Eskiçağdan beri büyünün en yaygın türü sevgiyle (aşkla) ilgili olanıdır bağlama büyüleri. Aşağı yukarı bütün eskiçağ, ilk çağ, ulusları bu konuda ortaktır. Günümüzde, anadolu'nun değişik bölgelerinde yapılan büyülerin çoğu gene sevgiyle, sevip sevişmeyle bağlantılıdır. Anadolu'da yapılan çoğu sevgiyi içeren büyülerdir. Bu gibi büyüleri yapan büyücüler cinlerle anlaşmalıdırlar. Bu anlaşma olmasa şeytanlar büyücüleri asla dinlemez ve dediklerini yapmazlar. Büyücüden bir kaç hayvanı kesmesini emreder etini farklı yere kanına başka yerlere bırakmasını dökmesini ister kısacası kendine adak yaptırır ve küfre sokar.

Bağlama büyüsü (sihir) halk dilinde bu tür büyülere sihir de denir. İki kişinin arasını yapmak birbirlerini sevdirmek için yapılan büyü türüdür. Genç sevdiği kızın gönlünü çelmek için muska yazdırır bunu üzerinde taşır bazanda kızın geçeceği yoluna bırakır ve gizler. Genelde iki insanı bir araya getirmek sevdirmek için yapılan büyüye denir.

Bağlama büyüleri tılsım ve kişilerin tenine degmiş ve onlara ayit saç kıl tüy veya kıyafetleriyle (iç çamaşırı) genelde kullanılır bu gibi büyüler insanlarda sebebi bilinmeyen sorunlar çıkartır. Erkek ve kadınları bir birini delicesine sevmesi talibin her isteğine boyun eğmesi peşinden kosması isteklerini her şekilde yapması gözü talipten başkasını görmemesi kızmadan küsmeden haklı da olsa haksızda olsa her denileni yapması o kişinin emrine ram olması.

Bağlama büyüsü etkileri, bağlatan kişiyi bağlanan kişinin kişiyi herkesten kıskanması görmeden duramaması devamlı heyacanla aşkla sevgiyle muhabbetle özlemesi bazan hatalarıda olsa görmemesi böyle büyülerin etkisindendir.